Rodzaje bram garażowych

Wybór bramy garażowej nie jest łatwy

Kiedy wykańczamy dom i budujemy ogrodzenie, zawsze stajemy przed dylematem dotyczącym wyboru bramy garażowej. Wobec tego jaka brama garażowa jest najlepsza? Rodzajów bram dostępnych na rynku jest kilka, podstawowe różnice między nimi to sposób otwierania bramy jak i również materiał i budowa bramy.
Najpopularniejszy rodzaj bramy to brama uchylna. Tego rodzaju brama potrzebuje miejsca przed garażem, ponieważ jak sama nazwa wskazuje brama się uchyla a dzieje się to w taki sposób że dól bramy idzie jakby do przodu. Najstarszy rodzaj bramy to brama otwierana z dwóch skrzydeł na boki.

Naprawa bramy

Bez względu jakiego rodzaju bramę mamy zamontowaną w naszym garażu, czy jest ona stara czy całkiem nowa może się kiedyś okazać że będziemy potrzebować pomocy fachowców przy naprawie naszej bramy. Serwis bram w Warszawie oferuje wiele różnych firm, warto jest naprawiać bramy u producentów o ile jest to możliwe. Zawsze autoryzowany serwis jest lepszy niż przypadkowa osoba naprawiająca nam bramę bo efekt może być jak w popularnym programie z fuszerkami.